O nás


Osobním a
odborným rozvojem našich klientů jsme se zabývali již od roku 2000. V té době provádělo naše vzdělávací zařízení ve spolupráci s místními úřady práce rekvalifikační kurzy pro uchazeče o zaměstnání. Jednalo se o kurzy s tematikou účetnictví, výpočetní techniky, nespecifické rekvalifikace a poradenství v oblasti motivace. Vzdělávací instituce byla pro danou činnost řádně
akreditovaná u MŠMT ČR.

V roce 2006 se vzdělávací zařízení začalo věnovat i jednodennímu průběžnému vzdělávání v oblasti legislativních novinek a měkkých dovedností pro veřejnou správu i firemní sféru, ve spolupráci s uznávanými lektory, přičemž většina akcí probíhala v Opavě. V tomto roce jsme zahájili první sezónu průběžného vzdělávání úředníků ÚSC.

V květnu 2007 jsme otevřeli naše nové školící prostory v Ostravě–Porubě, na ul. Francouzská 55, které nám umožnily poskytnout posluchačům zkvalitnění služeb a úspěšné pokračování našich aktivit. Od srpna 2014 do srpna 2016 jsme pořádali semináře na adrese: Bílovecká 69/48 , 72100 Ostrava - Svinov. V současnosti jsme rozšířili pořádání školení do Olomouce a Brna, kde se nám osvědčila spolupráce s hotely Arigone a Slavia. V Ostravě jsme v září 2016 zahájili výuku ve spolupráci s hotelem SAREZA v Ostravě – Porubě.

Na konci roku 2017 jsme založili TOP Semináře s.r.o., které budou v průběhu dalších čtyř let postupně přebírat akreditace a organizaci školení.

Od počátku roku 2008 jsme se rovněž úspěšně akreditovali jako vzdělávací instituce u MV ČR s více než 50 novými akreditovanými programy, poskytující průběžné vzdělávání nejen úředníkům a vedoucím úředníkům, ale i ostatním subjektům veřejné správy.

V roce 2010 jsme se obdrželi akreditaci vzdělávací instituce i u MPSV ČR a od té doby systematicky akreditujeme veškerá poptávaná témata stran sociálních odborů a ostatních sociálních institucí.

Naše vzdělávací zázemí se za tu dobu rozšířilo o takřka 50 nových lektorů. Náš lektorský sbor je složen z řady odborníků, jež jsou buď tvůrci nebo spolutvůrci jednotlivých zákonů, vyhlášek a norem, nebo jsou profesně angažováni v jednotlivých oborech. Všichni jsou pak mnohaletými zkušenými lektory v oblasti dané problematiky.

Služby v oblasti profesního a osobního rozvoje našich klientů jsme obohatili o mediace – mimosoudní řešení sporů (partnerských, manželských, sousedských, pracovních). Dr. Ing. Jiří Staněk se pak velmi intenzivně věnuje zejména rodinné mediaci a pomáhá rodičů s řešením jejich složité životní situace. Rovněž spolupráce se sociálními odbory v oblasti případových a rodinných konferencí úspěšně doplňuje tuto oblast.